WARSZTATY

"Moja fascynacja  pracą  z własnym ciałem rozpoczęła się w  latach szkoły średniej . Od dziecka interesowałam się kulturą wschodu. Jako nastolatka brałam lekcje Taichi, a kiedy wyjechałam do Azji korzystałam z tamtejszej  filozofii. Do szkoły TaoJogi  zapisałam się mieszkając  w Nowym Yorku.   Po wielu latach doświadczania różnych metod otwierania świadomości ciała, łącząc ćwiczenia z pasją do śpiewu, udało mi się stworzyć własny autorski program ćwiczeń rozwijających łączność pomiędzy myślą a ciałem, ciałem a dźwiękiem."
 

Terminy warsztatów i koncertów relaksacyjnych:
                    Już niebawem :)

 

Zajęcia świadomości ciała to zajęcia rozwijające  rozumienie oraz odczuwanie wibracji dźwięku w ciele. Pozwalają rozwijać świadomość własnego ciała, umiejętność łączenia myśli z ruchem i dźwiękiem. Aby dojść do pełnej otwartości potrzeba najpierw pozbyć się blokad, które stoją na drodze własnego poznania. Praca z dźwiękiem i własnym ciałem to piękne doświadczenia umożliwiające człowiekowi otwieranie się na wielu płaszczyznach własnego rozwoju, doskonalenia  umiejętności  odkrywania i wypowiadania siebie, wydobywania dźwieku z samego źródła w sposób najbardziej naturalny i swobodny, pokonywania własnych słabości,  uwalniania napięć oraz nabywania większej otwartości i kreatywności. Zajęcia trwają 3 godziny i są w pełni skoncentrowane na pracy z własnym naturalnym brzmieniem.   To podróż w głąb siebie do miejsc, w których człowiek łączy się ze źródłem.

Przygotowanie:

  • należy przynieść ze sobą wygodne ciuchy, luźne w okolicach klatki piersiowej oraz brzucha, ciepłe skarpetki antypoślizgowe dla zmarźluchów gdyż zajęcia odbywają się bez butów

  • zajęcia są intensywne w granicach jamy brzusznej w związku z czym należy ostatni duży posiłek zjeść dwie godziny przed zajęciami, lub lżejszy maksymalnie 30min przed, by był czas na przetrawienie i rozluźnienie żołądka.

Szczegóły na stronie Harmonii  www.facebook.com/swiadomoscdzwieku    oraz  www.facebook.com/ShataQS

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now