top of page

niedz., 18 cze

|

Wrocław

ShataQS ft. Leszek Możdżer / Wrocław / Ogród botaniczny

bilety: https://bkb.pl/98565-1d587

ShataQS ft. Leszek Możdżer / Wrocław / Ogród botaniczny
ShataQS ft. Leszek Możdżer / Wrocław / Ogród botaniczny

Czas i lokalizacja

18 cze 2023, 19:00

Wrocław, Sienkiewicza 23, 50-335 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy  na wyjątkowy koncert ShataQS z gościnnym udziałem Leszka  Możdżera!  Koncert odbędzie się w majestatycznym, Wrocławskim Ogrodzie Botanicznym -  w jego zielonej przestrzeni, otoczonej bogactwem natury. Wraz z  Leszkiem Możdżerem zabierzemy Was w podróż poprzez dźwięki z płyty WEDA  oraz FENIX w najbardziej terapeutycznej atmosferze. Koncert jest nie  tylko piękną okolicznością do doświadczania muzyki na łonie natury  ale  jest także wzbogacony o możliwość skorzystania z terapeutycznego masażu  Mer* podczas koncertu. 

Na miejscu będą na Was czekać stoiska z pyszną  kawą i 5przemianową kuchnią.  Zapraszamy Was z całego serca, przeżyjcie z nami tę niezapomnianą,  głęboką podróż! Zabierzcie ze sobą koce, poduszki bądź maty, będzie wygodniej!  

Skład Zespołu: 

ShataQS -wokal , bębny DunDun, Zenko 

Maciek Czemlik - gitary 

Bartek Chojnacki - Kontrabas 

Sławek Berny - Instrumenty perkusyjne 

Dominik Klimczak - Zestaw perkusyjny 

Gościnnie: Leszek Możdżer - fortepian  

WEDA jest płytą, która zachęca do podążania za mądrościami wedyjskimi,  które zapisane są w każdym z nas. Jest pękną kontynuacją opowieści  zawartych na albumie "Fenix". W najnowszych singlach "Woda" i  "Przysłowianki" mocno podkreślona została wartość mądrości naszych  ludów, energetyki rodu i jej przepływu. Poza utworami z nowej płyty  usłyszymy również niezapomniane dźwięki z albumu "Fenix".  "Jest to dla mnie bardzo ważna płyta, gdyż w pewnym sensie domyka ona  moją kilkuletnią fenix'ową podróż. Kiedy człowiek życzy sobie zmiany,  wszechświat organizuje wszelkie okoliczności by tych zmian dokonać. Od  człowieka jednak zależy czy zauważy znaki, sygnały i będzie  wystarczająco odważny by z nich skorzystać, gdyż zmiany nie bywają  łatwe."   Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/98565/Wroc%C5%82aw/Shata+QS/

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page